2024. április 25. | csütörtök | Márk nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Zenekarok/Előadók » Tagkereső

TAGOKAT KERESÜNK!

SZOLÓGITÁROST, BILLENTYŰST, egyben zeneszerzőtársat keresek egyedi, igényes és átütő dalok szerzéséhez és...

Témaindítás: 2008.07.27.
Utolsó hozzászólás: 2012.06.28.
Hozzászólások: [67.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

pronyó 2009.07.28. 15:43 • [28]
Énekest keresünk érdi Trash metal - Hard Core zenekarunkba!
A hangulat nagyon jó nálunk, saját próbaterem stb. . Slayer, Sepultura irányzék, illetve saját számok.
Várjuk a jelentkezéseteket! Csak bátran! :)
Érd:. pronyo@gmail.com, 0620-516-6186
Mesif 2009.07.06. 14:18 • [27]
Szevasztok !

Budapesti, színpadi tapasztalattal rendelkező "Pinkfly" zenekar dobosra vadászik. Irányvonal rock/metál, bővebb infót itt találsz: http://pinkfly.uw.hu

Érdeklődni az oldal fórumán vagy itt: misik@citromail.hu

Üdv: Misi
georgea 2009.06.04. 05:32 • [26]

Renew, játsz a mi bandánkban:
http://www.goodday.hu
Ginger00 2009.06.02. 23:25 • [25]
Férfi énekest, szintist, hegedűst, csellóst, fuvóst keresünk szimfónikus metal zenekarba!
f.ginger@vipmail.hu
a joe 2009.04.26. 11:49 • [24]
Pécsi 31 éves énekes-gitáros zenekart keres.
e-mail: peldauljoe@freemail.hu
balika1 2009.04.24. 18:55 • [23]
Gyakorlópartnert keresek közös zenéléshez!
Zongorán illetve billentyűs hangszereken játszom és zenei gyakorlópartnert keresek. 22 éves, relatíve kezdő vagyok, 4-évet gitároztam, de billentyűkön csak kb. 1,5- éve kezdtem Szerintem úgy lehet a legjobban megtanulni zenélni ha másokkal játszol. Természetesen lehet egyedül is gyakorolni, illetve számítógépes zenei alapra; de sokkal izgalmasabb - és szerintem hatékonyabb is - ha élő emberek között történik zenei interakció.
Jazz, blues, rock, klasszikus-t is szívesen játszanék. Elsősorban olyan 'standard' számok közös gyakorlására gondolnék, amik könnyen a terítékre kerülhetnek, bármilyen közös zenélés alkalmával. Itt arra gondolok például, hogy minden rockzenész ismeri a Chuck Berry-től a Johnny B. Goode-t; vagy a leghíresebb Beatles számokat. Mindenki zenész ismeri a 12 ütemes blues periódust, jazz iránt érdeklődők pedig ismerik a Summertime-ot, és még sorolhatnám...
Szívesen gyakorolnék együtt gitárossal, basszerossal, másik billentyűssel, esetleg fúvóssal. III. kerületi, azon belül csillaghegyi vagyok. Itt a mi házunkban tudunk gyakorolni ha áthozod a hangszered, illetve én is át tudok vinni a digitális zongorámat, ha közel laksz.
Én zeneiskolába készülök (Kőbányaiba) és elég komolyan veszem a zenélését; célom elsősorban zenei tapasztalatok, illetve rutin szerzése. Szívesen játszanék kezdő és haladóbb zenészekkel egyaránt - annyi a kritérium, hogy olyan embereket keresek, akik elkötelezetten fejlődni szeretnének zeneileg.
Elsősorban gyakorlópartnert, de másodsorban standard nótákat játszó BANDÁT is keresek III. kerületen belül illetve, ahhoz közel. Heavy, metál, gépzenén kívül, bármilyen muzsika érdekel.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet írj: bbmoll@freemail. hu
georgea 2009.04.18. 11:23 • [22]
ZENEKARTAG KERESTETIK!
http://www.goodday.hu/
panczua01 2009.04.09. 16:34 • [20]
Gitárost és bass.gitárost keresünk! (Szeged)
Szegedi igényes és egyedi modern rock együttesünkbe nagyon várunk, ha együttműködő gitárosnak vagy basszerosnak tartod magad!
Ami már van: próbaterem, hangosítás, saját dalok és felvételek
Eddigi felállás: ének, vokál, dob, szinti
Gitárosok, gyertek!
E-mail: diamonddust.h@lycos.com
sandro_vm 2009.04.06. 12:18 • [19]
ÉNEKEST!

Szolnok megyében illetve Pest megye déli részén (pl. Cegléd, Abony), vagy Szolnok-Keleti Vasútvonalon (Tápiógyörgye, Tápiószele, Nagykáta stb) keresek tehetséges ÉNEKEST (akár férfi, akár lány) zenekarba. A részleteket e-mailen:
sandro_vm@freemail.hu
georgea 2009.03.31. 20:41 • [18]
ja
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 45 6 7 »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Eugène Labiche...

Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
beszámolók még