2024. április 19. | péntek | Emma nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Indul a Csillag születik fórum - mondd el a véleményed

Szombaton elstartolt az RTL Klub nagyszabású tehetségkutató showműsorának, a Csillag születiknek legújabb szériájának elődöntője. A 2009 decemberéig tartó sorozatban kiderül ki lesz hazánk új csillaga.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.10.10.
Utolsó hozzászólás: 2009.12.20.
Hozzászólások: [169.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Maurice16 2009.12.05. 22:34 • [79]
Mivel a nevedre kattintva szinte semmi sincs rólad, gondolom a nevedben található szám utolsó két tagja a korod és így már meg is értem a hozzászólásodat, de a stílusod miatt is gondolom hogy kb 12 lehetsz.

Egyébként Robi jó volt a Bad Boyz pedig önmagához képest átlag
Előzmény: nikoca112 • 2009.12.05. 22:24 • [78] • Előzménykövetés 
nikoca112 2009.12.05. 22:24 • [78]
maurice16:egyáltán nem értek veled egyet az andré a legrosszabb és a Bence volt a legjobb a tamás is nagyon rossz volt és az István is nagyon jó volt.
Szerintem jövőhéten ki is fog esni az andré.Minek mehetnek be bu.ik. :@
Még jó hogy nem mondod a Bad Boyz-ra hogy rosszak meg az MCDC-re.
Maurice16 2009.12.05. 22:02 • [77]
:(:(:(
Sajnos tudtam hogy ma Tamás ki fog esni és ma Bence volt a leggyengébb szóval nem volt meglepő.

Igazán érdekesen alakul a CSillag Születik. Ma azok akiket nem igazán kedvelek, a rühes kutyák és Szabolcs a legjobb eddigi teljesítménxüket nyújtották, ezzel szemben István és BEnce a leggyengébbet. Az más kérdés hogy szerintem Tamás és André ma voltak a legjobbak mégis lepontozták őket. De a végén tudtam hogy André ellen nincs esélyük

Én abban reménykedek hogy 2009 teljesen más mint 2007 abból a szempontból hogy ma már jobban odafigyelnek az új sztárokra. Remélem őket is felfuttatják, mert ha nem akkor 2 óriási lehetőséget szalasztanak el.
horgász55 2009.12.01. 18:09 • [76]
Gondolom a hozzászólásommal nem leszek népszerű, na de az én munkám és életem nem függ sms áradattól.Én magamban mindig lepontozom a látott, hallott produkciót. Nem szakmailag, csupán a saját tetszési indexem alapján.Az én pontszámaim Fáy Miklóséval vagy megegyeznek, vagy még én adtam volna rá alkalmanként kevesebbet. Ha valami nem tetszik arról csak "rosszat" tud mondani az ember, ha viszont kimondja, mindenhonnan kapja a hideget-meleget a véleményéért.A két színésznő elég fura mosollyal, fél mondattal és sokszor az elhangzott véleménnyel nem egyező pontszámmal díjazza a produkciókat. A rendező úr valóban hihetetlenül jó szándékú, még a homály mögül is kilátja a tehetséget.
honti hanna 2009.12.01. 16:06 • [75]
Sziasztok ! Meg mindig nem ertem VArga Viktor miert tavozott a "tehetsegek kozul" mert igazan Vasary Andre mellett O erdemelt volna meg tobb lehetoseget.
narancsmálna 2009.11.30. 12:56 • [74]
A Strokes,a Szatmár Kamara tényleg nagyon bénák-egyáltalán nem tetszettek!!!!!!!Nagyon gyenge volt az összes produkciójuk!!!!!!Aki ér valamit ebben a műsorban az TABÁNI ISTVÁN!!!!!!!!!!!!!!Elképesztően tehetséges és egy fantasztikus ember!!!!!!!!!!!A másik kedvencem pedig Horváth Tamás-nem értem miért nem tetszik a zsűrinek:(
Maurice16 2009.11.28. 22:20 • [73]
OK az előzőt kimoderálták
röviden tömöre: a rokes, a Szatmár Kamara és a Kutyakölykök bénák, nem valók oda és szerencsére ebből 2 már ki is van ütve

örülök hogy az emberek tanultak az előző hibájukból
Előzmény: paulusking • 2009.11.28. 22:11 • [70] • Előzménykövetés 
bizso 2009.11.28. 22:19 • [72]
Maurice16!
Légyszi ne bu**z, tartsd tiszteletben mások véleményét és fogalmaz kulturáltan.
Köszi!
Maurice16 2009.11.28. 22:13 • [71]
(kimoderált hozzászólás)
Előzmény: paulusking • 2009.11.28. 22:11 • [70] • Előzménykövetés 
paulusking 2009.11.28. 22:11 • [70]
MAURICE16!

Ugye nem gondolod komolyan, hogy a Strokes selejt volt, ugye?
A Tamás egy igazi lányok kedvence, "Cuki fiú", viszont közepes szintű énekes!Egyébként ma egész jó volt. A Szatmár kamara tényleg gyenge volt, ellenben a STROKES ESZMÉLETLEN JÓ VOLT!!!

Reméljük van olyan aki felkarolja őket!
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 8 910(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.17.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
...

A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Ha három-négy éve valaki azt mondja...

Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
Megnéztük Majka 360°-os koncertjét az MVM Dome-ban - képekkel
Szörnyek és Valhalla harcosok szeánsza a Barba Negraban
Újra egy varázsos éj - Loreena McKennitt ismét Budapestre látogatott
beszámolók még