2024. április 24. | szerda | György nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Indul a Csillag születik fórum - mondd el a véleményed

Szombaton elstartolt az RTL Klub nagyszabású tehetségkutató showműsorának, a Csillag születiknek legújabb szériájának elődöntője. A 2009 decemberéig tartó sorozatban kiderül ki lesz hazánk új csillaga.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2009.10.10.
Utolsó hozzászólás: 2009.12.20.
Hozzászólások: [169.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

katka77 2009.12.08. 12:02 • [89]
A csillag születik első részét nem láttam.Ez a második nagyon tetszik.Én Vásáry Andrénak,Veres Robinak,Tabáni Istvánnak és a Bad Boyznak szurkolok. A zsűri néha szerintem disznek és porfogonak vannak ott, nagy ritkán tudnak értelmes értékelést megszülni.Összeségében szerintem jó.
beki4 2009.12.07. 23:18 • [88]
Én is remélem, hogy a Tabáni István nyer és nem valami táncos köcsög, mert akkor tényleg bunda az egész.
Előzmény: Cica2009 • 2009.12.06. 11:29 • [83] • Előzménykövetés 
Maurice16 2009.12.07. 22:08 • [87]
Szerintem is megérdemli André és István hogy döntősök legyenek. Az csak egy dolog hogy szerintem István múlthéten önmagához képest rossz volt. És abban is biztos vagyok régóta hogy MC DC is döntős lesz. Arra pedig pár napja döbbentem rá hogy az egészet Szabolcs fogja megnyerti mert úgymont megnyeretik vele, konkrétan ezért amiért 2 éve megnyerették az Utasi Árpival: mert csóró.
Előzmény: horgász55 • 2009.12.07. 18:58 • [86] • Előzménykövetés 
horgász55 2009.12.07. 18:58 • [86]
Szerintem nincs azzal semmi gond, ha a véleményét elmondja valaki.Itt nem a hozzászólóknak, hanem a produkcióknak, ill.az előadóknak kell produkálni magukat.Mindenkinek van saját véleménye, s ha azt normálisan tálalja valaki, ám tegye meg. Én biztosan tiszteletben tartom még akkor is, ha az én véleményemmel teljesen szemben áll.Természetesen más a fiataloknak a véleménye mint az idősebbeké, s amúgy sem vagyunk egyformák-hála Istennek.Mellesleg az André, István és a Szabolcs nem csak én szerintem, de több fiatal fórumozó
véleménye szerint is megérdemelte hogy a véghajráig eljusson.A tánccsoportok nagyon derekasan készülnek, sok munkájuk van a produkciójukban, de nekem nem tetszenek annyira hogy a Csillag születik "nyerő emberei" legyenek.
Maurice16 2009.12.07. 17:58 • [85]
OK bocs hogy őszínte vagyok és mgmodom a véleményemet aról aki hülyeségeket beszél
azért gondolj bele abba hogy eltaláltam a korát
Előzmény: paulusking • 2009.12.07. 09:47 • [84] • Előzménykövetés 
paulusking 2009.12.07. 09:47 • [84]
Milyen érdekes, hogy azért, mert nem tetszik egy produkció máris úgy írtok róla, mintha valami rosszat tettek volna.
Maurice, azért lásd be, hogy a te megnyilvánulásod is sokszor hasonlít a tizenévesekéhez, csak azért, mert nem azon a véleményen vannak mint te! Természetesen ezzel senkit nem szeretnék megbántani, de érdemes elgondolkodni.
Az énekeseknek egyébként már rengeteg lehetőségük volt bizonyításra lsd. "Megasztár". A táncosok is bizonyíthattak már a ilyen műsorban.
A Vásáry André érdekes és egyedülálló, Mc Dc hasonló képpen, Tabáni István pedig tényleg egy aranyember, és jó hogy sokan így vélekednek róla. Táncos produkciók? Bad Boyz nem az esetem, inkább nem nyilatkozom, Kutyakölykök valóban klónozása a For4dance -nek. Hozzáteszem a For4dance sem csinált semmi újat hiszen az Experidance Társulat már régóta ezt a műfajt képviseli professzionális szinten!!!
Cica2009 2009.12.06. 11:29 • [83]
Nem hogy bent maradt volna a Horvát Tamás és a Bence ök sokkal jóbbak. Remélem a Tabán istván nyeri meg mert ő egy tehetséges ember és szerény is. Ha valami táncos köcsög nyeri meg akkor Bunda van.
Cica2009 2009.12.06. 11:26 • [82]
kutya kölykök húzzanak haza a francba nagy szarok. senki nem kiváncsi rájuk.
Maurice16 2009.12.05. 23:54 • [81]
Nem lep meg
Ha rákattintasz valakinek a nevére akkor megtudhatod róla azokat az adatokat amiket megadott magáról
Előzmény: nikoca112 • 2009.12.05. 23:10 • [80] • Előzménykövetés 
nikoca112 2009.12.05. 23:10 • [80]
Hát igen jól gondoltad h 12 vagyok.
Gondolom te meg már több mint 30 mondjuk nme tudom.
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 89 10(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Eugène Labiche...

Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
Lángba borult a Barba Negra a Hooligans koncertjén - fotókkal
beszámolók még