2024. május 1. | szerda | MUNKA ÜNN.,Fülöp, Jakab nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » MaZeSzak-hoz

Majsai Gábor

Vissza a MaZeSzak-hoz »»»

Témaindítás: 2006.02.22.
Utolsó hozzászólás: 2009.03.23.
Hozzászólások: [164.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

Helga 2006.08.03. 19:10 • [74]
Bár én komáromi vagyok, de sajnos nem tudtam a neszmélyi koncertről, pedig itt van a közelben, viszont - ilyen a véletlen - Keszthelyen nyaraltam!!! Azt szeretném üzenni az egész csapatnak, hogy régnem voltam ilyen jó hangulatú koncerten! Természetesen a legeslegjobb hang a Majsai Gáboré!! Mikor hallhatjuk legközelebb?
Beta 2006.07.18. 08:36 • [73]
Kedves Gábor!
Én is ott voltam Neszmélyen és fantasztikus volt. Véletlen, hogy most itthon vagyok Pesten, mert egész nyáron a Balatonnál nyaralok, így nem vagyok NET-közelben. Ha tudom a keszthelyi koncert időpontját ott leszek sok sok szeretettel, addig is a lemez kárpótol
rekaneni 2006.07.11. 19:54 • [72]
Kedves Gábor,
Két hete nagyon de nagyon nagy élmény volt a neszmélyi fesztivál. Én igazából nem vagyok Favágók-rajongó, de meg kell mondjam, már majdnem klasszikusnak mondható ebben a felállásban. Igaz, nem volt jó idő, de a hangulat kárpótolt. Sajnos valószínűleg Keszthelyre nem tudok elmenni, de jó lenne tudni, közelebbi helyen (BP-en lakom) hol lesz koncert. Változatlanul rajongóként, szeretettel: Réka
Gabika1224 2006.06.24. 21:22 • [71]
SZIA GÁBOR VÁRUNK KESZTHELYEN REMÉLEM A SZERZŐDÉS LÉTREJÖN NAGYON NAGYON JÓ AZ ÚJ CD-D ÍRJÁL MIKOR JÖTTÖK PONTOSAN MIVEL A SZABADSÁGOMAT ÚGY SZERETNÉM TERVEZNI .
ÜDV.VÁRHIDI CSALÁD
schmidthoffer 2006.06.19. 10:43 • [70]
Csúcs volt a Lombos-sörnap! Vagy 200-an ugráltunk az esőben, hááát ez a Besenyő egy élő klasszikus! Nagy élmény volt!
majsai 2006.06.07. 19:09 • [69]
Na, ezt elszúrtam! Szóval: Abrakazabra a neve a kitűnő debreceni bandának. Bocs. Nem erősségem ezek a nyelvtörők :) De a koncert jó buli lesz!
majsai 2006.06.07. 18:59 • [68]
Semmi gond a Hekibacsi-val, ha neki ez jutott eszébe rólam :)
A többieknek viszont ide írom a legközelebbi bulikat, hátha összefutunk valamelyiken:
Június 9. este 7 Balatonfenyves
Júni. 10. Lombos kupa a XVI ker-ben - Futórózsa utcai sportpályán, hagyományos nyár eleji buli, de most nemcsak szólóban 17 órakor, hanem este fél 9-kor Besenyő Blues Band-koncert is!
Júni. 11 Újpalotai Napok - Favágók
Júni. 16. Szolnok, "H" Club szólóbuli zenekarral, kísér: Zabrakadabra
Júni. 17. Százhalombatta Fő tér este 8. szólóban.
Jó bulizást!
schmidthoffer 2006.06.06. 12:08 • [67]
Figyelj Hekibácsi, ennek mi köze van a Majsai Gábor fórumához? Kérdezem a T. Szerkesztőket is, hogy miért hagynak bent ilyen önreklámozásokat? De még a zenéhez sincs köze, mert akkor még megérteném. Csodálom, hogy M.G. még nem reklamált emiatt. Ha hirdetni szeretne az illető, akkor miért nem helyez el hirdetést az oldalon???? Hogy van ez????

hekibacsi 2006.06.04. 14:03 • [66]
FELHÍVÁS!!!
Sziasztok!
>>
rekaneni 2006.06.02. 12:32 • [65]
Én is szavaztam, és ezen a héten is szavazok :) És ezt a számot kértem a kívánságműsorban, persze vagy leadják vagy nem, de nekem akkor is a kedvencem!!
lap teteje
További oldalak «« 1 2 3 4 5 6 7 8 910(11-17) »»
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Megnéztük a Honeybeast koncertjét a Budapest Parkban - képekkel
Megújult Park, új dalok a...

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
beszámolók még