2024. április 26. | péntek | Ervin nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

Nem hittünk a fülünknek! Ezért érdemes magyar dalt hallgatni 50.

A nap magyar dala rovatba magyar zenekarok, zenészek muzsikái kerülhetnek be. Eddig minden nap mi ajánlottunk, de mostantól bájos Erdőhegyi Brigi, énekesnő veszi át az ajánló szerepét: az előadó ígéri, hogy nem okoz csalódást és...

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2010.11.23.
Utolsó hozzászólás: 2010.11.24.
Hozzászólások: [6.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

bizso 2010.11.24. 16:26 • [6]
Számít véleményed, írd csak bátran le és beépítjük.
Előzmény: navra2 • 2010.11.24. 11:09 • [5] • Előzménykövetés 
navra2 2010.11.24. 11:09 • [5]
Akkor talán legyen az a címe a rovatnak, hogy: "Tehetséges magyar előadók felvételei", vagy valami hasonló, bár nem hiszem hogy számít az én véleményem! Nem tudom, a Presser mit szólna, ha a "magyar dal napján" az egyik fellépő előadó, a Beatles egyik dalát énekelné?!
Az ajánlóra visszatérve, nincs azzal semmi probléma hogy ki ő, de lehetőleg ne azért ajánlja, mert "bájos, aranyos", az Intit sem azért szeretjük....!
bizso 2010.11.23. 18:18 • [4]
14 különböző ember ajánlj, és a mi olvasatunkban az a magyar dal, amit magyar énekes ad elő. Ezen lehet vitatkozni, hogy jól vagy vagy nincs, de nincs értelme, hiszen a rovat célja magyar énekesek, együttesek dalainak bemutatása és hogy ezt a dalt ki ajánlja az másodlagos.
Előzmény: navra2 • 2010.11.23. 10:19 • [3] • Előzménykövetés 
navra2 2010.11.23. 10:19 • [3]
Ja, és biztosan bájos és kedves teremtés az Erdőhegyi Brigitta, ennek ellenére nem értem, miért pont neki kell ajánlania "magyar" dalokat??????!!!!!!
navra2 2010.11.23. 10:10 • [2]
Hát Kedves Jocó1! Milyen igazad van, mint Besenyő Pista bácsinak...!!!!!!!!!!! Ráadásul ez már nem az első eset hogy magyar dalról beszélnek, amikor angol szöveggel szól a dal! Egyébként is már nagyon elegem van hogy magyar előadók saját dalaikat angolul énekelik, ráadásul azt magyarnak "adják el" !!!!!!!!!
"Há mé? igaz? nem? igaz? nem? DE!!!!!"
joco1 2010.11.23. 08:33 • [1]
Gyerekek vagy én vagyok nagyon h... uh hogy ne legyek izléstelen vagy itt valaki nem tudja mit jelent a MAGYAR szó. Én ebben a napi ajánlatban egy csepp magyarul kiejtett szót nem hallottam, pedig nem gondolom hogy elfelejtettem volna az anyanyelvemet. Attól még hogy, Harcsa Veronika jól énekel, nem válik magyarrá az angol nyelv.
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
2024.04.07...

Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
Megnéztük a Triász együttes koncertjét - képekkel
beszámolók még