2024. április 29. | hétfő | Péter nevenapja
 
Regisztráció 
Belépés Belépés
Keresés
RSS RSS Hírek Hírek Meghallgattuk Meghallgattuk Ajánlók Ajánlók Fesztiválok Fesztiválok Interjúk Interjúk
zene.hu a kezdőlapom feliratkozás hírlevélre
 
 
 
zenés állások
Oldal.info
 
 
Fórum
Teljes fórum lista
 
Keresés a fórumban
OK
Regisztráció
Belépés
OK
Hozzászólások » Cikkhez

A zene a minden... - meghallgattuk Majsai Gábor lemezét

Nem ma kezdte a zenei pályát Majsai Gábor, bizonyított már nem egyszer. S nem is fogja abbahagyni, mert lételeme a színpad és a zene a minden(e)… Legújabb lemeze, a Swing és a boogie címet kapta, mi pedig meghallgattuk.

Teljes cikk »»»

Témaindítás: 2011.04.14.
Utolsó hozzászólás: 2011.04.16.
Hozzászólások: [4.]
OK

Hozzászóláshoz, kérjük lépjen be!

schmidthoffer 2011.04.16. 10:50 • [4]
Most hallottam a Jazzyn az interjút. Nagyon nagy dolog az aranylemez, és egyúttal boldog születésnapot kívánok az előadónak ezúton is!
Marie Mordent 2011.04.15. 08:04 • [3]
Nagyon örülök, hogy aranylemez lett a Swing és a Boogie! :-)) Karácsonykor minden barátnőmnek azt adtam ajándékba, és magam is széthallgattam. :-) Jó magam ugyan nem tudnám így elemezgetni a számokat, de mindegyikben nagyon benne érzem magam. Olyan jó hangulatot teremtett az amúgy rohanós, bosszankodós ünnepnapokon. Valahogy nyugalom és béke jött át a lemezről. A pörgősebb számokról pedig mindig az jutott eszembe, hogy bírni kell energiával a gyűrődést. Mostanában kevesebbet hallgattam a lemezt, mert ugye az ember félreteszi a dolgokat egy idő után. Most megint eszembe jutott, és rákapok megint, főképp, hogy jön a jó idő, tavaszodik, lehet bulizni ezerrel! Szívből gratulálok Majsai művész úrnak! :-)) Ja, és imádtam a kisfiú hangját az altatós számban! Nagy ötlet volt, kár, hogy több számban nem énekel, elhallgatnám még a bájos hangocskát, olyan megindító...
Balintka 2011.04.14. 21:22 • [2]
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az ember azt hinné, hogy a mai világban a lemezkiadás lart pour lart dolog. De!
Ha nem lenne néhány igényes lemez, mi lenne a csodás hangokkal, mint pl. a Majsai-hang. Igényes élő zene, nincs semmi mesterkéltség, megcsináltság, de elillanna az éterbe, ha nem lenne megörökítve. Ahhoz meg elég fantasztikus a hang is meg a lemez anyag is, hogy ezt megengedjük. Így is elég nagyszerű és megismételhetetlen és örülni kell, hogy a lemez ezt a "pillanatnyi állapotot" megörökíti. A cikk szinte minden mondatával maximálisan egyetértek, hiszen helyettem is szuperlatívuszokban beszél Majsai Gáborról. Megérdemli.
schmidthoffer 2011.04.14. 16:25 • [1]
Nekem is bejön a lemez :-)) Már jó pár hónapja hallgatom a kocsiban. A borító retro feelingjét nagyban erősíti az ötlet, hogy a korong maga úgy néz ki, mint egy mini bakelit. Szerintem ez nagyon dizájnos. Egyetértek nagyon is: ez a lemez nem mindennapi a magyar piacon. Már eleve az, hogy valaki lemezt ad ki, igényeset, zeneit, élő hangszereset, jó dalokkal... Ma, amikor a legjobb zenészek is el vannak keseredve amiatt, hogy nem születhet semmi új, mert a média nem vevő rá, hanem csak a megasztáros panelekre épít. Nagyon nagy érték az, ha egy igazi zenész mégsem adja fel, és zenél. Van ebben valami üzenet...
lap teteje
További oldalak 1
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.19.]
SÜRGŐS HITELEK szolgáltatás [2024.04.18.]
apróhirdetés
© SirOeshImpresszumMédiaajánlatSiteMap/Honlaptérkép • RandD: Jumu

Az elveszett fejedelmek visszatértek a Barba Negrába  - ilyen volt a Lord of the Lost koncert
Ápri...

Koncz Zsuzsa 78 évesen is rocksztár Avagy pár gondolat a múlt heti arénás buliról
Egy Koncz...

A nagyok visszatértek hozzánk végső búcsút venni - Mr. Big koncerten jártunk
Megnéztük a Nyakamon a nászmenet főpróbáját a Tháliában - képekkel
Árnyékból a fénybe - Beyond the Black - Ankor koncertem jártunk
Nem jó érzés rádöbbenni, hogy minden hiábavaló - Az ügynök halála a Centrál Színházban
A Quimby 33 év után sem hagyott fel a kísérletezéssel
beszámolók még